Ionzyme DF II Mashine

Environ hooldusteks väljatöötatud Ionzyme DF aparaat on esimene hooldusaparaat, mis ühendas pulseeriva iontoforeesi ja madalasagedusliku ultraheli imendamiseks vitamiine naha sügavamatesse kihtidesse. Aparaadihooldusteks mõeldud tooted sisaldavad optimaalsel määral A-ja C-vitamiine ning kasvufaktoreid, mis stimuleerivad naha kollageeni- ja elastiini sünteesi.  

Uus Ionzyme DF II Mashine on parandatud versioon algsest aparaadist. Lisaks uuele välimusele on ultrahelipea hoolduse tegijale ja kliendile vaiksem. Sonoforees on eelmisest aparaadist ka tõhusam.  

Naha loomulik ja veekindel sarvkiht kaitseb eriti veeslahustuvate ainete imendumist. DG ii Mashine kasutab kahte uuritud ja katsetatud meetodit: Iontoforees: pulseerivalt toimiv elektrivool "pumpab" vitamiini molekule naha sügavamatesse kihtidesse. Iontoforeesirull on kaetud 24 kraadise kullaga juhtimaks paremini elektrit ja aitamaks toodetel paremini imenduda.  

Sonoforees: uurimuste põhjal madalasageduslik helilaine (n.22Khz) moodustab mulle rakkude vahelisse lipiidkihti ja teeb nii kanaleid vitamiini molekulidele. Environil on kahekümmne aastane kogemus ja uurimistöö aparaadi kasutamisest ja selle abil saadud suurepärastest tulemustest naha struktuurist ja nii samal meetodil ka jätkatakse.