Roll-CIT JA Focus-CIT mesorollerid koduseks kasutamiseks

COSMETIC ROLL-CIT

Mõiste mesoteraapia tähendab, et nahka tehakse kanaleid näiteks kosmeetiliste nõelte abil, et naha funktsioone mõjutavad ained saaks viia naha sügavamatesse kihtidesse. Nö. täitesüstid näiteks hüaloroonhappega ei ole mesoteraapia, kuna aine on täiteaine ehk filler, mis ei mõju stimuleerivalt näiteks rakkude ainevahetusele

Kosmeetiline Roll-CIT-mesorull on mõeldud vitamiinide imendamiseks naha sügavamatesse kihtidesse. Koduseks kasutamiseks mõeldud rullis on 0,2 mm:i pikkused kosmeetilised terasnõelad, mis augustavad sarvkihi. Uurimuste põhjal vitamiinide imendumine suureneb 10 000 korda võrreldes ainult kreemi levitamisega nahale. Meetod vajab kindlasti ka A-vitamiini toodete kasutamist paremate tulemuste saavutamiseks.  

Enne mesorolleri kasutamist peaks nahk olema harjunud A-vitamiini suuremate konsentratsioonidega, soovitavalt AVST 4 ja 5-tasemega või Ionzyme-sarja C-Quence 3 või 4-tasemega, vältimaks A-vitamiini reaktsiooni tõhusama penetratsiooni tõttu. Mesorollerit kasutatakse õhtuti peale naha puhastust, rullides nahka kolmes eri suunas üks piirkond korraga. Alguses võib mesorulli kasutata kord-kaks nädalas, seejärel vähehaaval kordi lisades.  

Roll-CIT:i ei ole soovitatav kasutada järgmisel juhtudel: põletikuline akne, ekseem, rosacea, psoriaas, aktiinkeratoos(keratosis solaris), nahavähk, nahal kõrgemal olevad sünnimärgid ja soolatüükad. Samuti peab meeles pidama, et "tavaline" kosmeetika, kus kasutatakse lõhnaaineid, värvaineid või säilitusaineid, ei mõeldud kasutamiseks mesoteraapias. Ohuks on allergilised reaktsioonid, kus kahjulikud ained pääsevad naha sügavamatesse kihtidesse.  Cosmetic Roll-CIT:i peab vahetama uue vastu umbes kord aastas kui seda on jätkuvalt kasutatud.

IONZYME GOLD ROLL-CIT

Environi uusim mesoroller on kullatud rull, kus on 260 tk 0,2mm pikkust kosmeetilist nõela, millega saadakse veelgi tihedam ja tõhusam sarvkihi augustamine ainete sügavamale viimiseks. Kuldamine teeb rullist hügieenilisema ja kestvama ning metallist varre tõttu püsib rull kindlamalt käes.

FOCUS -CIT

Väike templi taoline Focus-CIT on mõeldud kasutamiseks peenematele kortsudele ja silmaümbrusnahale, kohtadesse kus Roll-CIT on kasutamiseks liiga suur. Focus-CIT tuleb vahetada uue vastu 3-6 kuu möödudes sõltumata kasutuskordadest.

BODY ROLLER 0.2mm

Kaheosaline koduseks kasutamiseks kehapiirkondadele mõeldud Body Roller on efektiivne keha suurematel piirkondadel. Soovitatakse eriti venitusarmidele ja lõtvunud nahale  enne AVST Body Oil:i või Enhanced Body Oil:i peale kandmist.

Cosmetic Roll-CIT enne ja pärast

Kõrvuti seisvad pildid on identsed, Dr. Des Fernandesi patsientidest võetud pildid enne ja pärast Cosmetic Roll-CIT kasutamist teatud aja jooksul. Piltide kasutamine ilma loata on keelatud.

Enne

Pärst

Enne

Pärst

Enne

Pärst