Environi edasimüüjad

Environi tooted sisaldavad väga tõhusaid ja aktiivseid koostisosi, mistõttu müüakse neid ainult diplomeeritud kosmeetikute ja arstide juures. Eriväljaõppega nahahooldusspetsialist oskab soovitada igale nahale kõige sobivamat hooldust ning seda toetavaid tooteid koduseks kasutamiseks. Environi tooteid ei müüda veebipoodides, kaubamajades, taxfree-kauplustes ega mujal vastavates müügikohtades. 

 

Environi edasimüüjad

Leia siit endale kõige lähem Environi spetsialist:

RÄPINA

Kosmeetik Mariina
Prive Vaba Aja Keskus, Kooli 19
Теl. 5373 2848
mariinam@online.ee
FB: Kosmeetik Mariina

TALLINN

Environi esindus salong Sigma hair&beauty
Rotermanni kvartal / Roseni 12
Kosmeetikud: Janika Karu, Ingrid Remmelg, Katrin Spiegelberg, Caddi Paugus
Теl. 5699 5884
info@sigmasalong.ee
FB: Sigma Ilusalong

Beauty Parlour
Madara 14
Теl. 522 8940
info@kosmeetikingrid.ee
kosmeetikingrid.ee
FB: Kosmeetik Ingrid Koppel

Kosmeetik Merilin Sabiin
Siiri Leinatamme Ilusalong
Pärnu mnt 401
Теl. 520 6105 / 677  7804
merilin.sabiin@gmail.com

Kosmeetik Yvette Vaino
Benessere Ilusalong
Nõmme Ilukeskus
Tel 5809 7383
yvettevaino@gmail.com

Kosmeetik Kristina Vassus
Narva mnt 7D, B korpus II korrus
Tel. 525 4851
vassus.kristina@gmail.com

…TALLINN

Melior Clinics
Liivalaia 53,
Stockmann kaubamaja (5. korrus)
Теl. 600 28 06 /5676 7259
melior@melior.ee

Salong Ilusära Kosmeetikud
Paldiski mnt. 45
Теl.  51 43 495
olga@ilukosmeetikud.eu
www.ilukosmeetikud.eu

Tiskre Ilutuba
Rannamõisa tee 38d
Теl. 525 4281
tiskreilutuba@gmail.com
FB: Tiskre Ilutuba

TARTU

Aivi Iluteenused
Munga 3,
Kosmeetik Aivi Praakle
Tel. 529 5934
info@aivi.ee 
www.aivi.ee

Kosmeetik Kristiine Arro
Vaksali 17 A,
ruum nr.204 
kristiine.arro@gmail.com

Kosmeetik Anne Kasemets
Mango Ilusalong
Riia 69
Теl. 526 7762 / 5666 5205
anne.kasemets@gmail.com
www.mango.ee
FB: Mango Ilusalong

Kosmeetik Svetlana Tamp
Loodusilu Salong
Raatuse 86-2
Теl. 5660 7552
FB: Loodusilu Salong

Kosmeetik Triin Välk
Tartu Iluvaksal, Kuperjaanovi 70
Теl. 516 3152
triin@brasildep.ee
www.brasildep.ee
FB: Kosmeetik Triin Välk depilatsioon ja näohooldus

VÕRU

Salong “Terje juures”
Võru linn, Jüri 26
Kosmeetik: Kristina Teder
Теl. 5342 3538
kristina.teder.001@mail.ee
FB: Terje juures
Kosmeetik: Kersti Koppel
Теl. 5682 2360 
kerstikoppel8@hot.ee
FB: Terje juures

Kosmeetik Bibi Sõrmus
Ilusalong Stiil
Liiva 11,
Tel. 5341 0480
bibisormus@hotmail.com